Blog - Płaszcz wiosenny idealnie dopasowany do figury, cz. II

Płaszcz wiosenny idealnie dopasowany do figury, cz. II
Przez CS Group 16.07.2018 12:23 Komentarze

Nie każda kobieta będzie dobrze wyglądała w modnych dwurzędówkach i workowatych krojach. Warto na wstępie znaleźć cechy, które chcemy uwydatnić odzieżą, a później te, które warto zatuszować. Ponadto nie zapominajmy o jakości kupowanego produktu. Istotny jest rodzaj wybranego materiału, jakość szwów itd. Piękne, dobrej jakości płaszcze można znaleźć w internetowych outletach odzieżowych. W tym wypadku za dobrą jakością idą również niskie ceny.

Płaszcz idealny dla sylwetki typu klepsydra

Klepsydra jest bardzo proporcjonalną sylwetką, która mimo wszystko ma swoje wady – czasem trudno znaleźć odpowiednie ubrania ze względu na krągłości. Klepsydra charakteryzuje się ramionami o szerokości równej szerokości bioder, średnim lub pełnym biustem i wąską, zaznaczoną talią. Podczas wyboru ubrań przy tego typu sylwetce najważniejsze jest, aby podkreślić talię. Najlepiej sprawdzi się płaszcz o linii A, jednorzędowy, niezapinany pod szyją. Można pokusić się również o płaszcze z wszytym paskiem. W przypadku klepsydry warto odsłaniać zgrabne łydki, dlatego panie powinny decydować się na odzież wierzchnią najwyżej do kolan.

Płaszcz dla kobiet o figurze kolumny

Figura kolumny, zwana również sylwetką w kształcie papryki, odznacza się szerokimi ramionami, płaską pupą i słabo zarysowanym wcięciem w talii. To prosta i proporcjonalna figura z najbardziej odznaczającymi się ramionami. W takim przypadku źle dobrane ubrania mogą sprawiać, że sylwetka będzie przypominała chłopięcą. Kluczowe podczas dobierania ubrań dla tej sylwetki jest optyczne nadanie krągłości. Dlatego warto wybierać płaszcze wiosenne z wyraźnym wcięciem w talii i rozszerzonym dołem. Dobrze sprawdzą się także modele z dekoltem V, który sprawi, że piersi będą wyglądały na pełniejsze.

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kliknij tutaj aby się zalogować

  • Jesteśmy na FacebookFacebook
  • Jesteśmy na Google+Google+
  • Zapraszamy na nasz blogBlog